|
Treść
Toruń, dnia 10.12.2013 Gazeta Pomorska REJON DYSTRYBUCJI TORUŃ
PRZERWY W DOSTAWIE ENERGII ELEKTRYCZNEJ
W związku z prowadzonymi pracami przy urządzeniach elektrycznych zostaną pozbawieni napięcia niżej podani odbiorcy
Data
|
Godz.
|
Adres
|
16.12.2013
|
8.00-12.00
|
Kąkol 4 w tym ul. Brzozowa, Wiśniowa, Kłosowa, Gniewkowska, Dybowska, Sosnowa, Wielka Nieszawka 1, 2, 9 – w tym ul. Toruńska, Spółdzielcza, Pogodna, Ogrodnicza, Akacjowa, Lipowa, Osiedlowa, Jaśminowa, Wiślana, Sarnia
|
|
8.00-13.00
|
Wielka Nieszawka 7, w tym ul. Toruńska, Mennonitów, ( Firmy CULTUS, pieczarkarnia ul. Toruńska 126), Mała Nieszawka 17 ul. Toruńska, Przemysłowa, Szafirowa, Wierzbowa, Złota, Zielona
|
|
10.00-14.00
|
Przysiek 2 w tym ul. Wspólna, Leśna, Jaśminowa, Świerkowa i przyległe
|
|
7.30-15.00
|
Kazimierzewo, Zębówiec 2, 3, Skrzypkowo
|
15/16.12.2013
|
00.00-4.00
|
Toruń ul. Chłopickiego, Sowińskiego
|
|
9.00-11.30
|
Toruń ul. Żurawia, Kozia, Słowicza, Łosia, Rysia,Lisia od Sarniej do Łosiej, Lulkowo 2
|
|
11.30-14.00
|
Toruń ul. Wesoła, Cicha, Czysta, Wiosenna, Jesienna od Porzeczkowej do Spokojnej, Słowicza, Orla 48
|
|
9.00-14.00
|
Wielka Nieszawka 10 w tym ul. Zielona, Piękna
|
17.12.2013
|
8.00-12.00
|
Złotoria 6 ul. Nowa, Piastów, Jagiellonów, Kazimierza Wielkiego
|
|
9.00-14.00
|
Złotoria 1 ul. Ciechocińska, Szkolna
|
|
10.30-15.30
|
Złotoria 19 w tym ul. Storczykowa, Różana, Liliowa, Konwaliowa 2
|
|
8.00-16.00
|
Brzozówka 1,3,4,6,8,12,13,14,16, Lubicz Górny 6 ( w tym ul. Warszawska od Nowowiejskiej do Nad Strugą, Komunalna, Trzaskalskiego) Głogowo 3,6,7,9, Wylwaga, ARRA-BACHA Głogowo, EKOCHEM, Dobrzejewice 1, 2, 10, 15, SKR
|
|
10.00-14.00
|
Grzywna 7
|
|
8.00-11.00
|
Toruń ul. Poznańska 154-176 (CEZAS,CEDAT), Zagrodowa, Przy Grobli, Nieszawska 10-10F, Kluczyki, Chorągiewka ZASUWY,
|
|
10.30-14.00
|
Toruń ul. Poznańska 152 ( Pukala, Austenit), 154-190, Łączna, Pstrowskiego 67-71, 70,72, Okólna 21-37, 66,68, Sinoradzkiej, Czachowskiego, Bołtucia, Kutrzeby, Okulickiego, Tokarzewskiego-Karasiewicza, Sędziaka, Cierpice 4 PKP- w tym ul. Sosnowa, Dworcowa, Kolejowa ( SM Stokrotka, Nadleśnictwo Cierpiszewo)
|
|
9.00-11.30
|
Toruń ul. Orla, Jastrzębia, Lisia od Sokolej do Wrzosowej, Krucza, Słowicza 10-16, 19, Sokola 41, Św. Antoniego od Sokolej do Jastrzębiej, Pawia, Sz.Chełmińska 271,273
|
|
8.00-11.00
|
Toruń ul. Poznańska 154-176 (CEZAS, CEDAT)
|
|
11.30-14.00
|
Toruń Lisi Ogon 1 w tym ul. Ugory od Zbożowej do nr 147, Sadowa 68-76A, Modrakowa, Jemiołowa, Śliwkowa, Winogronowa,
|
|
11.30-14.00
|
Ostaszewo 1
|
17/18.12.2013
|
00.00-4.00
|
Toruń ul. Chłopickiego, Sowińskiego
|
18.12.2013
|
10.00-14.00
|
Kawęczyn 4
|
|
7.30-15.30
|
Lubicz Górny 6 ( w tym ul. Warszawska od Nowowiejskiej do Nad Strugą, Komunalna, Trzaskalskiego)
|
|
8.00-11.00
|
Toruń ul. Poznańska 315-349, Strzelnica Poznańska 347
|
|
10.30-14.00
|
Toruń ul. Poznańska 284-284a, 290-292-budynek mieszkalny po Poldrobie
|
|
7.30-16.00
|
Elgiszewo 3
|
|
8.00-12.00
|
Cierpice, Wielka Nieszawka 3
|
|
8.00-13.00
|
Cierpice 2, 5 w tym ul. Leśna, Bydgoska, Szkolna, Zielona, Kolejowa, Zakole, Środkowa
|
|
9.00-11.30
|
Łysomice 6 w tym ul. Leśna, Fiołkowa, Kanałowa, Dobra, Miła, Toruńska od Kanałowej do Ogrodowej, Łysomice 9 w tym ul. Sadowa w tym pawilon POLOMARKET, GS, Warszawska –Gimnazjum i szkoła podstawowa, Toruńska przy Sadowej do Łąkowej, Łąkowa i przyległe
|
|
11.30-14.00
|
Łysomice 4 w tym ul. Polna, Modrzewiowa, Skowronkowa i przyległe, Piwnice 4
|
19.12.2013
|
8.00-12.00
|
Mała Nieszawka 33
|
|
7.30-15.00
|
Toruń ul. Ceglana – Firmy WARAN, ATA, KAMPROF, Ceramiczna 6- DYNAMIC Asfalt, Grębocin 8, 9 w tym ul. Okrężna, Kłopot, Przy Lesie 7,7A,7B, Kolejowa, Papowo ul. Dworcowa, Kasztanowa, kurniki p.Popczyk
|
|
8.00-14.00
|
Pędzewo, Wielka Zławieś 1,8, MARWIT
|
|
8.00-16.00
|
Pędzewo 5
|
|
7.30-15.00
|
Krobia 8 w tym ul. Dolina Drwęcy, Orszta, Piękna, Cicha, Malinowa, Długa, Kalinowa, Jarzębinowa i przyległe
|
|
7.30-9.30
15.00-17.30
|
Elgiszewo, Ciechocin 1,2
|
|
7.30-17.30
|
Elgiszewo 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 12, 13, Okonin Lubicz Górny 23 Szkoła, Lubicz 24-PRIMET, Lubicz 26 TORPAP< Lubicz RSP-WAREX
|
|
7.30-17.30
|
Lubicz Górny 23 Szkoła-w tym ul. Spółdzielcza, Paderewskiego, Piaskowa, Lubicz 24-PRIMET, Lubicz 26 TORPAP, Lubicz RSP-WAREX
|
|
8.00-11.00
|
Toruń ul. Podgórska przy Okólnej ( ośrodek zdrowia), Okólna od Podgórskiej do nr 179
( Dom Kultury, delikatesy Bastion),Stara Droga, Strzałowa 28-36, 27-33, Kościelna, Rypińska od Okólnej, Dwernickiego 2-12, Grzybowa, Borowikowa, Lipnowska przy Kościelnej, Mała Nieszawka 7 w tym ul. Piaskowa, Letnia, Kwiatowa, Wiosenna, Jesienna, Słoneczna, Dębowa, Rzemieślnicza przy Słonecznej
|
|
10.30-14.00
|
Wielka Nieszawka 6 w tym ul. Toruńska-dom Opieki Społecznej, Przychodnia, Sklep Toruńska 20, Mała Nieszawka 8 w tym ul. Toruńska 104-150, 65-129, Topolowa 2,4, Łąkowa, Olchowa, Osikowa, Leśna, Sportowa,
|
|
9.00-11.30
|
Łysomice 7 w tym ul. Gdańska od Warszawskiej, Łąkowa, Modrzewiowa, Wspólna, Jęczmienna, Owsiana, Zbożowa, Żytnia i przyległe, Papowo Osieki 6
|
|
11.00-14.00
|
Łysomice 8 POCZTA – ul. Gdańska-Hotel RUBENS, ul. Kopernika, Heweliusza, Leśna, Papowo Osieki 7
|
|
9.00-14.00
|
Młyniec 13 ul. Słoneczna
|
|
8.00-11.00
|
Toruń ul. Kręta 87-Kverneland, Mała Nieszawka 2,22,28 w tym ul. Bydgoska, Leśna, Wodociągowa
|
20.12.2013
|
8.00-12.00
|
Toruń ul. Łączna 87-109, Czapli, Kormorana, Sitowia, Szuwarów Lilii Wodnych, Stawki Południe, Trzcinowa,
|
|
10.00-14.00
|
Wylwaga Głogowo, Dobrzejewice 4
|
|
8.00-11.00
|
Toruń ul. Okólna 108-140A, 109-115A, Łódzka 39-67, 46/48 – 108, Andersa 8/10, Zajazd STAWKI, Włocławska 1-5, Artyleryjska, Balewskiego, Korfantego, Karnowskiego, Dandelskiego, Zimorodka, Szuwarów, Sitowia, Nenufarów, Włocławska 23-49, Łódzka 95-105, Łączna, Stara Droga 20,22, Zimowa,
|
|
10.30-14.00
|
Toruń ul. Zwrotnicza, Trakcyjna, Konduktorska, Sygnałowa, Bagińskiego, Balewskiego, Korfantego, Brązowa,
|
|
9.00-14.00
|
Czerniewice 5 – MOTEL POD KOMINKIEM, Bar przy szosie A1 przy wjeździe do Motelu Pod Kominkiem, Leśna 7
|
|
12.00-14.00
|
Toruń Rudak Ogrodnictwo ST.4 w tym ul. Rudacka, Gliniecka, Osadnicza, Otłoczyńska, Rypińska
|
|
9.00-12.00
|
Toruń ul. Włocławska 295-325, Spacerowa 3 oraz Czerniewice 4 Strzelnica,
Brzoza Toruńska
|
Redakcja Gazety Pomorskiej/
Redakcja Gazety Wyborczej/ Urząd Miasta
PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA SPOWODOWANE KONIECZNOŚCIĄ WYKONYWANIA PRAC 0EKSPLOATACYJNYCH PRZY URZĄDZENIACH ENERGETYCZNYCH
Toruń, dnia 2.12.2013
Nowości
REJON DYSTRYBUCJI TORUŃ
PRZERWY W DOSTAWIE ENERGII ELEKTRYCZNEJ
W związku z prowadzonymi pracami przy urządzeniach elektrycznych zostaną pozbawieni napięcia niżej podani odbiorcy
Data
|
Godz.
|
Adres
|
9.12.2013
|
10.00-14.00
|
Papowo Toruńskie 5
|
|
7.30-9.00 i
15.00-17.00
|
Elgiszewo, Ciechocin 1, 2
|
|
7.30-17.00
|
Elgiszewo 2,3, 4,5,8,9,13, Okonin
|
|
7.30-13.00
|
Elgiszewo 6, 12 ( w tym Osada Karbówko)
|
|
7.30-15.00
|
Kazimierzewo, Zębówiec 2, 3, Skrzypkowo
|
|
8.00-11.00
|
Wielka Nieszawka 1, 10 w tym ul. Toruńska od Jaśminowej do nr 88, Jaśminowa, Akacjowa, Osiedlowa, Lipowa, Spółdzielcza, Ogrodowa , Pogodna, Zielona, Piękna
|
|
10.30-14.00
|
Wielka Nieszawka 6 w tym ul. Toruńska-dom Opieki Społecznej, Przychodnia, Sklep Toruńska 20, Cierpice 4 PKP w tym ul. Sosnowa, Kolejowa, Dworcowa – Nadleśnictwo Cierpiszewo, Leśnictwo Nieszawka, Sp.Mieszkaniowa Stoktotka, RESTAURACJA chałupa
|
|
9.00-11.30
|
Łysomice 7 w tym ul. Gdańska od Warszawskiej, Łąkowa, Modrzewiowa, Wspólna,Jęczmienna, Owsiana, Zbożowa, Żytnia i przyległe, Papowo Osiek 6
|
|
11.00-14.00
|
Łysomice 8 POCZTA – ul. Gdańska-Hotel RUBENS, ul. Kopernika, Heweliusza, Leśna, Papowo Osieki 7
|
10.12.2013
|
8.00-15.00
|
Ferma Dzikowo, Dzikowo, Silno 10,11, Smogorzewiec 1, Osiek 7,9,12, 16
|
|
8.00-11.00
|
Mała Nieszawka 27 w tym ul. Toruńska od Prostej do Polnej, Prosta, Polna, Działkowa, Zapole, Radosna, Miodowa, Kalinowa i przyległe, Wielka Nieszawka 3 ul. Szkolna, Zielona
|
|
10.30-14.00
|
Wielka Nieszawka 2, 4 ul. Toruńska, Piękna, Brzozowa (karetki BAUS, Tworzywa Sztuczne CUSTOMER, Urząd Gminy,)
|
|
10.00-14.00
|
Toruń ul. Kozia
|
|
8.00-12.00
|
Kończewice 4
|
|
9.00-11.30
|
Toruń Czerniewice ul. Gajowa, Włocławska 251-293, 250-252d, Zdrojowa 20-24, Relaksowa, Wypoczynkowa, Romantyczna
|
|
9.00-11.30
|
Łysomice 1 ul. Gdańska, Wiejska, Lniana i przyległe
|
|
11.00-14.00
|
Łysomice 11 ul. Gdańska ( w tym Salon MAZDA, stacja paliw)
|
|
11.00-14.00
|
Toruń ul. Chrobrego 60-64 parzyste, 109-117 nieparzyste, Polna 88-98, 100, Pod Dębową Górą, Towarowa
|
11.12.2013
|
8.00-12.00
|
Czarne Błota 3
|
|
7.30-9.30 i 15.00-17.30
|
Elgiszewo, Ciechocin 1,2
|
|
7.30-17.30
|
Elgiszewo 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 12, 13, Okonin
|
|
7.30-18.00
|
Lubicz Górny 23 Szkoła, Lubicz 24-PRIMET, Lubicz 26 TORPAP Lubicz RSP-WAREX
|
|
7.30-16.00
|
Elgiszewo 2, 13, Okonin
|
|
8.00-11.00
|
Toruń Glinki 1 ul. Poznańska 300-320, Cierpice ul. Poznańska, Gniewkowska 9
|
|
8.00-11.00
|
Wielka Nieszawka 8 w tym ul. Zielona, Złota, Wierzbowa,
|
|
10.30-14.00
|
Toruń Glinki 2 ul Poznańska 290-292-Baza PKS, DAF, Poznańska 290 (dawny hotel Poldrob)
|
|
10.00-15.00
|
Toruń MPO ul. Kociewska 37-53, ul. Kociewska 24-26A
|
|
9.00-11.00
|
Toruń Rudak Ogrodnictwo ST.1, ST.3 w tym ul. Olęderska, Gliniecka, Otłoczyńska, Rypińska
|
|
11.00-14.00
|
Toruń Rudak Ogrodnictwo ST.2, ST.5 w tym ul. Otłoczyńska, Dwernickiego 39-41c, Rudacka, Osadnicza
|
12.12.2013
|
7.30-16.00
|
Różankowo, Świerczyny, Świerczynki, Pigża 9, Piwnice 2 Leśnictwo, Piwnice 5, Kowrózek
|
|
8.00-12.00
|
Rogówko 4
|
|
8.00-11.00
|
Toruń ul. Poznańska 152 ( Pukala, Austenit), 154-190
|
|
10.30-14.00
|
Toruń ul. Poznańska 317-347, Strzelnica, 280-288,plac budowy MARBUD, Gniewkowska 1,
|
13.12.2013
|
8.00-11.00
|
Cierpice 6 Dybowo
|
|
8.00-11.00
|
Toruń ul. Włocławska 85-115 nieparzyste, 82-114 parzyste, Turkusowa, , Szmaragdowa 20/22, Rubinowa, Łódzka 144 Auto Laguna, 152 Lawa, 152A, Lipnowska 66
|
|
10.30-14.00
|
Toruń ul. Włocławska 116-144 parzyste, 115-145 nieparzyste, Czerniewicka, Turkusowa, 62, Łódzka 123b, Mała Nieszawka 28 ul. Wodociągowa i przyległe
|
|
9.00-11.00
|
Toruń POD Zakłady Mięsne – stacja redukcji gazu, Rypińska 80, Lipnowska 57-83, ferma lisów Liro
|
|
11.00-14.00
|
Toruń ul. Rudacka, Skrzetuskiego 52-52B, MPO Kociewska, Kociewska 37-53, 24-26B
|
|
7.30-16.00
|
Elgiszewo 3
|
Redakcja Gazety Pomorskiej/
Redakcja Gazety Wyborczej/ Urząd Miasta
PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA SPOWODOWANE KONIECZNOŚCIĄ WYKONYWANIA PRAC 0EKSPLOATACYJNYCH PRZY URZĄDZENIACH ENERGETYCZNYCH
Zarząd Klubu Honorowych Dawców Krwi w Ostaszewie
ma zaszczyt zaprosić na uroczyste spotkanie z okazji
„Dni Honorowego Krwiodawstwa” oraz
„55-lecie Ruchu Honorowego Krwiodawstwa PCK”.
Spotkanie odbędzie się w dniu 14 grudnia 2013 roku o godz. 14:00 w Zajeździe Bumerang
Proszę o pisemne potwierdzenie uczestnictwa w spotkaniu mailem czeka@op.pl
lub SMS tel. 669 757 646
następna strona »
Warto zobaczyć
Warto zobaczyć
|
|