Urząd Gminy Łysomice

Strona główna Struktura serwisu Wyślij wiadomość
Dziś jest: 10.02.2016
Imieniny: Jacentego, Elwiry, Jacka

Treść

Jesteś tutaj: 


Konkurs „Ziemia Gotyku” Odkrywamy Nagrywamy!

      Fundacja "Ziemia Gotyku" Lokalna Grupa Działania zaprasza chętnych do udziału w konkursie "Ziemia Gotyku Odkrywamy Nagrywamy !". Do konkursu można zgłaszać  filmiki promujące projekty realizowane na terenie „Ziemi Gotyku” LGD współfinansowane z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007 - 2013 w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju Fundacji „Ziemia Gotyku” Lokalna Grupa Działania. Sposób realizacji i technika filmiku promującego projekty jest dowolna. Filmy mogą stanowić np. relację z imprezy, warsztatów, mogą być wzbogacone o wywiady z uczestnikami, film promujący projekty inwestycyjne, impresję artystyczną lub teledysk. Istotny jest pomysł i sposób jego realizacji.

     Czas trwania filmiku: maksymalnie 5 minut. Filmiki promujące projekty należy dostarczyć do siedziby Organizatora w ostatecznym terminie do 30.09.2014 r. do godz. 15:30. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Konkurs realizowany jest w dwóch kategoriach wiekowych.

Kategoria młodzież do lat 18: I miejsce: nagroda główna rzeczowa: Kamera; II miejsce: nagroda rzeczowa: Tablet III miejsce: nagroda rzeczowa: Konsola.

Kategoria powyżej lat 18: I miejsce: nagroda główna rzeczowa: Kamera; II miejsce: nagroda rzeczowa: Tablet; III miejsce: nagroda rzeczowa: Konsola

Regulamin konkursu jest dostepny na stronie:

http://www.ziemiagotyku.com/aktualnosci/item/702-konkurs-ziemia-gotyku-odkrywamy-nagrywamy

następna strona »

Witamy na portalu społecznościowym Facebook profil Urzędu Gminy Łysomice

Warto zobaczyć

Warto zobaczyć
Podświetlenie kościoła w Papowie Toruńskim
Ankieta
Polecamy
ePUAP
Lokalna Grupa Działania „Ziemia Gotyku” (LGD)
Poza Toruń