Urząd Gminy Łysomice

Strona główna Struktura serwisu Wyślij wiadomość
Dziś jest: 10.02.2016
Imieniny: Jacentego, Elwiry, Jacka

Treść

W czasie uroczystego apelu uczniowie z różnych klas złożyli życzenia i podziękowania wszystkim pracownikom szkoły, zaprezentowali też wiersze i piosenki.

Uczeń klasy V Michał Marlewski wystąpił z krótkim koncertem dedykowanym nauczycielom.

Święto uczniów kl. I.

Wieloletnią tradycją w Szkole Podstawowej w Świerczynkach jest pasowanie dzieci z klasy I na uczniów. Ten uroczysty moment następuje zawsze w Dniu Nauczyciela, nadając temu świętu dodatkową oprawę.

Najpierw pierwszoklasiści pięknie przedstawili się i zaprezentowali swoje umiejętności. Potem w obecności uczniów całej szkoły, Rodziców i nauczycieli złożyli uroczyste ślubowanie. Pani Dyrektor Dorota Suchecka pasowała wszystkich na prawdziwych Uczniów Szkoły Podstawowej w Świerczynkach, a potwierdził ten fakt specjalny, kolorowy dyplom.

Wszystkim uczniom ze Szkoły Podstawowej w Świerczynkach, a w szczególności uczniom z kl. I życzymy sukcesów w nauce, wytrwałości i wszystkiego, wszystkiego najlepszego.

Ślubuję być dobrym Polakiem, dbać  o dobre imię swojej klasy i szkoły. Będę uczyć się w szkole, jak kochać Ojczyznę, jak dla niej pracować, kiedy urosnę! Będę się starać być dobrym kolegą, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom.

/>
Witamy na portalu społecznościowym Facebook profil Urzędu Gminy Łysomice

Warto zobaczyć

Warto zobaczyć
Otwarcie przedszkola w Papowie Toruńskim
Ankieta
Polecamy
ePUAP
Lokalna Grupa Działania „Ziemia Gotyku” (LGD)
Poza Toruń