Urząd Gminy Łysomice

Strona główna Struktura serwisu Wyślij wiadomość
Dziś jest: 10.02.2016
Imieniny: Jacentego, Elwiry, Jacka

Treść

 

13.10.2008 roku
Dzień Edukacji Narodowej – Pasowanie na ucznia.
To wielki dzień dla dzieci z kl. I. Dzień, do którego przygotowywały się już od miesiąca – uczyły się recytacji wierszy, nowych piosenek i wielu innych rzeczy, które niezbędne są, aby najważniejszy dzień w życiu ucznia wypadł najdostojniej, jak tylko można.
Uroczystość w naszej szkole składała się z części poświęconej nauczycielom i części dla kl. I.
Starsi uczniowie w dowcipny i niezwykle sympatyczny sposób podziękowali za nauczycielski trud, a każdy nauczyciel obdarowany został piękną, pąsową różą. Był też piękny bukiet kwiatów od Rodziców. Za życzenia, za okazywaną sympatię, szacunek i za kwiaty serdecznie dziękujemy uczniom i Rodzicom.
Pasowanie na ucznia wypełniło do końca czas uroczystości. Wszystkie Pierwszaki stawiły się w komplecie wraz z Rodzicami. Z bijącymi sercami recytowano wiersze o szkole i śpiewano piosenki. Potem nastąpił najważniejszy moment – ślubowanie, po którym Dyrektor Szkoły p. Dorota Suchecka dokonała pasowania na ucznia.
Na pamiątkę tego wydarzenia każdy Pierwszak otrzymał kolorowy dyplom, dostał także legitymację szkolną i książeczkę SKO, maskotkę – Profesorka i parę szkolnych drobiazgów.
Witamy na portalu społecznościowym Facebook profil Urzędu Gminy Łysomice

Warto zobaczyć

Warto zobaczyć
Podświetlenie kościoła w Gostkowie
Ankieta
Polecamy
ePUAP
Lokalna Grupa Działania „Ziemia Gotyku” (LGD)
Poza Toruń